نخستین زمین بدمینتون فضای باز استان گیلان به بهره‌برداری رسید
نخستین زمین بدمینتون فضای باز استان گیلان به بهره‌برداری رسید

نخستین زمین بدمینتون فضای باز استان گیلان در زمین چمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به بهره‌برداری رسید.

حجت‌الاسلام قاسم قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار گیلداد، اظهار داشت: نخستین زمین بدمینتون فضای باز استان گیلان در زمین چمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به همت اداره کل تربیت‌بدنی این واحد دانشگاهی به بهره‌برداری رسیده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت تصریح کرد: زمین بدمینتون فضای باز با هدف توسعه ورزش بدمینتون در فضای باز با رویکرد سلامتی، شادابی در دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت ایجاد شد.

وی گفت: مراسم بهره‌برداری از زمین بدمینتون فضای باز با حضور کیومرث پوراحمد مربی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و نایب رئیس هیئت بدمینتون منطقه آزاد انزلی، هما اسمعیلی‌مقدم عضو کمیته بدمینتون فضای باز فدراسیون جمهوری اسلامی ایران، افسانه پورمحسن دبیر هیئت‌بدمینتون منطقه آزاد انزلی و دیگر مدیران این واحد دانشگاهی پس از قرائت فاتحه بر مزار پاک شهدای گمنام در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش گیلداد، بازی بدمینتون فضای باز در سه نوع زمین سفت، چمن و ماسه و به صورت انفرادی، دونفره و سه‌نفره برگزار می‌شود و با توجه به همگانی بودن و در دسترس قرارداشتن این رشته در فضاهای مختلف می‌تواند مورد استفاده همه افراد علاقه‌مند و در تمامی رده سنی قرار گیرد.

انتهای پیام/