جهت مقابله با کرونا، ورودی‌های گیلان را ببندید
جهت مقابله با کرونا، ورودی‌های گیلان را ببندید

خبرها و شواهد از ورود مسافران به استان گیلان حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، بررسی‌های آماری در زمینه همه‌گیری کرونا نشان می‌دهد موج پنجم رسماً آغاز شده است و از استان گیلان نیز خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسد و آمارها از روند رو به رشد بیماری کرونا در این استان حکایت دارد.

به گفته معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در 24 ساعت گذشته حدود 115 نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا شناسایی شده، که این زنگ هشداری بسیار نگران‌کننده‌ای را به صدا درآورده است.

با وجود اینکه در بسیاری استان‌ها تدابیر شدید جهت جلوگیری از ورود مسافران اندیشیده شده اما در استان گیلان همچنان شاهد بی خیالی برخی از مسئولان اجرایی استان هستیم که تمام وقت خود را به شرکت در جلسات، ویدئوکنفرانس‌ها و … اختصاص داده‌اند.

خبرها و شواهد از ورود مسافران به استان گیلان به‌ویژه شهرستان‌های بندرانزلی، ماسال، فومن، ماسوله و … حکایت دارد که این امر نارضایتی شدید مردم استان را در پی داشته است.

این در حالی است که آبتین حیدرزاده، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بخشی از خبر شب گذشته خود اظهار داشت: تقاضای ما همکاری همه مردم برای بالا بردن میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان گیلان است.

حال سوال اینجاست که مسئولان استان چقدر در مقابل مردم خود مسئولیت پذیر هستند؟

آیا مسئولان استان در حوزه مسئولیتی خود به درستی عمل می‌کنند؟

آیا از ورود خودروهای غیر بومی به استان گیلان جلوگیری می‌شود؟

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی اخبار گیلداد

حمید اصغری عطار

انتهای پیام/*