برنج وارداتی را وارد بازار نکنید
برنج وارداتی را وارد بازار نکنید

آیت‌الله فلاحتی گفت: با توجه به نزدیک شدن به موعد روی کار آمدن دولت جدید، به وزرای صمت و جهاد کشاورزی عرض می‌کنم برنج وارداتی را وارد بازار نکنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در خطبه‌های نماز عید قربان در مصلای این شهر با تبریک فرا رسیدن این عید سعید اظهار داشت: قربان عید بندگی و تسلیم خدای تعالی است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان به تسلیم حضرت ابراهیم علیه السلام در اجرای امر الهی اشاره کرد و افزود: ابراهیم علیه‌السلام فرزندان خود را سفارش به تسلیم در برابر خدای متعال کرد.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با بیان اینکه تسلیم خدا بودن موجب نجات بشریت می شود، گفت: امروز حاکمیت ظلم جوامع بشری را فرا گرفته است.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به وضعیت کشاورزان استان گیلان افزود: با توجه به نزدیک شدن به موعد روی کار آمدن دولت جدید، به وزرای صمت و جهاد کشاورزی عرض می‌کنم برنج وارداتی را وارد بازار نکنند.

وی با اشاره به اینکه اگر برنج وارداتی بازار شود کشاورزان نمی توانند محصول خود را به قیمت مناسب عرضه کنند، بیان کرد: بیشتر کشاورزان گیلانی تک محصولی هستند و انتظار داریم دولت سه ماه پاییز را به کشاورزان فرصت دهد تا بتوانند محصول خود را به بازار عرضه کنند.

امام‌جمعه رشت به آسیب بلایای طبیعی مانند خشکسالی به کشاورزان اشاره کرد و افزود: محصول بعضی از کشاورزان ۳۰ تا ۴۰ درصد آسیب دیده و در این راستا بیمه‌گران محصولات کشاورزی راهکارهایی ارائه دهند تا کشاورز آسیب دیده بتواند خسارت خود را جبران کند.

انتهای پیام/