برخورد جدی با مدیران متخلف در هر سطح و جایگاه
برخورد جدی با مدیران متخلف در هر سطح و جایگاه

صفری با بیان اینکه باید با مدیر متخلف در هر سطح و جایگاه‌ای با شدت‌ برخورد شود، گفت: ما تاکیدات مکرری به مدیران امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی گیلان داشتیم که هیچ گونه تساهل و تسامحی در این حوزه نباید وجود داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صفری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پاکدستی یکی از شاخصه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: یکی از شاخصه‌های اصلی مدیران نظام اسلامی طهارت و پاکدستی محسوب می‌شود بنابراین طبق تاکیدات دین مبین اسلام و انقلاب این دو مهم باید همواره در سرلوحه کار مدیران و مسؤولان قرار بگیرد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر جلوگیری و مبارزه با فساد در هر برهه از جامعه گفت: مدیران و کارگزاران جامعه در هر اجتماعی چه اسلامی و چه غیراسلامی بایستی از شاخصه‌هایی مانندعدم طمع به جان و مال و ناموس مردم، عفت و پاکدامنی، طهارت و سلامت اخلاقی برخوردار باشد.

وی یکی از مولفه‌های ایجاد آرامش در جامعه را دوری ادارات از فساد دانست و افزود: متأسفانه در پاره‌ای از مواقع می‌شنویم که برخی از مدیران خواسته یا ناخواسته به دام‌هایی انداخته می‌شوند که موجبات وهن و شبهه برای نظام اسلامی فراهم می‌شود.

صفری با بیان اینکه باید با مدیر متخلف در هر سطح و جایگاه‌ای با شدت‌ برخورد شود، تصریح کرد: ما تاکیدات مکرری به مدیران امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی گیلان داشتیم که هیچ گونه تساهل و تسامحی در این حوزه نباید وجود داشته باشد و اگر می‌بینیم مدیری گرفتاری اخلاقی در حوزه اداری یا خارج از آن به وجود می‌آورد حتما باید با شدت با آن مبارزه و فرد مورد تنبیه قرار بگیرد تا درس ادبی برای دیگران باشد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با ابرار نگرانی از شنیدن خبرهایی مبنی فساد رخ داده در برخی از سازمان‌ها بیان کرد: متاسفانه در کشور و استان خبرهایی را می‌شنویم که این دست از اخبار موجبات ناراحتی و نگرانی مردم و بزرگان دینی را به همراه دارد و از این جهت مدام در حال تاکید به نهادها هستیم و نسبت به این تاکیداتمان هم استدلالات لازم را داریم.

به گفته نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس، جامعه اسلامی باید جامعه‌ای باشد که بتواند از بسیاری جهات برای سایر جوامع الگو باشد و در همین‌جا از تمام مدیران اطلاعاتی و امنیتی، نظامی و انتظامی استان گیلان که به نوعی برای طهارت نظام مدیریتی قدم برمی‌دارند تشکر و قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/