فرماندار رشت درگذشت هنرمند و پیشکسوت رسانه‌ای گیلان را تسلیت گفت
فرماندار رشت درگذشت هنرمند و پیشکسوت رسانه‌ای گیلان را تسلیت گفت

فرماندار رشت طی پیامی درگذشت مرحوم اکبر محبوبی فر هنرمند و فعال پیشکسوت رسانه را به خانواده آن مرحوم و جامعه فرهنگ، هنر و رسانه تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، علی فتح‌اللهی در پی درگذشت اکبر محبوبی‌فر هنرمند معروف گیلانی با ارسالی پیامی این ضایعه اسفناک را به خانواده آن مرحوم و جامعه فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان رشت تسلیت گفت.

متن پیام فرماندار رشت به شرح ذیل است:

انا لله و اناالیه راجعون 

مرگ حقیقتی انکار ناپذیر است‌ که گریزی از آن نیست اما هنرمندان چنان در تار و پود جان ما تنیده می‌شوند که غم از دست دادن شان جانکاه است.

“اکبر محبوبی فر” هنرمند و فعال پیشکسوت رسانه که عمر خود را در راه ارتقاء فرهنگ بومی گیلان سپری کرد نیز اینگونه بود، بی شک تلاش‌های ارزنده این هنرمند که عمری را با صداقت و سرافرازی در جهت تعلیم و تربیت هنرمندانی شایسته سپری کرد بر کسی پوشیده نیست

یقیناً حسن خلق، سعه صدر و منش نیکوی این هنرمند و پیشکسوت عزیز عرصه رسانه هیچ‌گاه از یاد و خاطره مردم، همکاران و دوست‌دارانش پاک نخواهد شد.

بدین وسیله این ضایعه تلخ را در آستانه روز خبرنگار به خانواده آن مرحوم و جامعه فرهنگ، هنر و رسانه تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند صبری جمیل برای بازماندگان و برای آن عزیز سفر کرده غفران الهی مسئلت می‌نمایم.

علی فتح اللهی

فرماندار رشت

انتهای پیام/*