ثبت نام دانشجویان دانشگاه آزاد گیلان جهت تزریق واکسیناسیون
ثبت نام دانشجویان دانشگاه آزاد گیلان جهت تزریق واکسیناسیون

دوستار گفت: دانشجویان واحد‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی گیلان می‌توانند برای تزریق واکسن کرونا در سایت دانشگاه آزاد کشور ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، دکتر محمد دوستار در گفت‌وگویی اظهار داشت: با کمک وزارت بهداشت، دانشجویان می‌توانند در سامانه وزارت بهداشت اقدام به ثبت و رزرو نوبت کنند و به مراکز واکسیناسیون وزارت بهداشت در سطح شهر خودشان مراجعه کنند.

دوستار گفت: با توجه به درپیش بودن سال تحصیلی و ایجاد زمینه برای آموزش حضوری، دانشجویان دانشگاه آزاد گیلان مانند دانشجویان دیگر استان‌ها به سامانه ثبت نام واکسن کرونا دانشگاه آزاد به نشانی AZADHR.HEALTHEHR.ir مراجعه کرده و با تکمیل فرم مشخصات، برای تزریق واکسن کرونا نوبت بگیرند.

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تاکید کرد: دانشجویان این دانشگاه پس از دریافت پیامک، باید به پایگاه‌های اختصاصی این دانشگاه در گیلان که در پیامک اعلام شده مراجعه کنند.

وی افزود: تمامی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی که اقدام به ثبت انتخاب واحد کرده‌اند با در دست داشتن برگه انتخاب واحد و ارائه شماره دانشجویی خود، می توانند با مراجعه به مراکز اختصاصی واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

انتهای پیام/*