بیش از ۱۰۰۰ عضو جوان هلال احمر گیلان در واکسیناسیون مشارکت دارند
بیش از ۱۰۰۰ عضو جوان هلال احمر گیلان در واکسیناسیون مشارکت دارند

غلامی گفت: در این طرح هزار و ۵۵ نفر از جوانان عضو هلال احمر روزانه در بیش از ۳۰ مرکز واکسیناسیون فعال در سطح استان در زمینه واکسیناسیون هم استانی‌های عزیزمان مشارکت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سیاوش غلامی پیش از ظهر سه‌شنبه در گفتگویی با اشاره به گسترش بیماری کرونا در موج پنجم، اظهار داشت: هلال احمر استان گیلان در راستای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا اقدام به اجرای طرح ایران یاران جوان جهت کمک به امر واکسیناسیون هموطنان کرده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان افزود: این طرح در راستای مسئولیت اجتماعی و اهداف والای جمعیت هلال‌احمر در ترویج فرهنگ نوع‌دوستی، تسکین آلام بشری همزمان با سراسر کشور در گیلان اجرا شده است.

غلامی ادامه داد: در این طرح هزار و ۵۵ نفر از جوانان عضو هلال احمر روزانه در بیش از ۳۰ مرکز واکسیناسیون فعال در سطح استان در زمینه واکسیناسیون هم استانی‌های عزیزمان مشارکت می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به فعالیت‌های این اعضا در مراکز واکسیناسیون، گفت: این اعضا در ثبت سامانه اطلاعات و تزریق واکسن زیر نظر پزشک مراکز مذکور همکاری می‌کنند.

غلامی با اشاره به تلاش مضاعف جوانان جمعیت هلال احمر گیلان در امر واکسیناسیون، اظهار کرد: این اعضا در تلاش هستند تا با همکاری مراکز بهداشت، روند واکسیناسیون را سرعت ببخشند و بار دیگر عزم راسخ خود را در حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها به نمایش گذاشته و جلوه‌ای دیگر از ایثار و نوع دوستی را رقم زنند.

انتهای پیام/*