بستری بیش از ۱۲۰ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه
بستری بیش از ۱۲۰ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه

مهرابیان با بیان اینکه ۱۲۲ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند که ۱۴ نفر از این بیماران به تازگی به این بخش افزوده شده‌اند گفت: متاسفانه ۱۲۹ بیمار بدحال هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، فردین مهرابیان امشب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روند واکسیناسیون در گیلان با روند خوبی در حال انجام است اظهار داشت: تعداد مراکز در گیلان افزایش داشته است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: ۲۹۴ پایگاه واکسیناسیون در سراسر گیلان و بیش از ۷۶ مرکز امروز در رشت فعالیت داشتند از طرفی این تعداد مراکز شناور است و امکان دارد در روزهای آینده افزایش یابد‌.

وی افزود: مردم جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پروتال دانشگاه علوم پزشکی گیلان به آدرس vac.gums.ac.ir مراجعه یا سامانه تلفنی ۴۴۰۱ که تا ۲۳ آماده خدمت‌رسانی به مردم است تماس حاصل کنند.

مهرابیان با بیان اینکه واکسیناسیون مادران باردار بالای ۱۸ سال در هفته ۱۲ بارداری تا ۴۲ روز پس از زایمان در گیلان در حال اجرا است گفت: مادران باردار می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با خانه بهداشت یا سامانه ۴۰۳۰ تماس بگیرند.

مهرابیان از آخرین آمار کرونا در گیلان خبر داد و اظهار داشت: ۷۲۰ بیمار کرونایی در حال حاضر در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند که ۱۳۸ نفر از این تعداد ۲۴ ساعت گذشته به آمار مذکور افزوده شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه ۱۲۲ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند که ۱۴ نفر از این بیماران به تازگی به این بخش افزوده شده‌اند گفت: متاسفانه ۱۲۹ بیمار بدحال هستند.

انتهای پیام/