رزمایش رسانه‌ای <<گوهر ناب >> در گیلان برگزار می‌شود
رزمایش رسانه‌ای <<گوهر ناب >> در گیلان برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری رزمایش رسانه‌ای عفاف و حجاب با عنوان " گوهر ناب " در گیلان خبر داد و گفت: مسئولیت بزرگی در حوزه عفاف و حجاب بر دوش همگان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، مهدی پارسا صبح امروز در مراسم اختتامیه جشنواره عفاف و حجاب در حسینیه شاهد و ایثار بنیاد شهید گیلان اظهار داشت: نقش مهم همه‌ اقشار و مردم در احیای فرهنگ عفاف و حجاب امروز بر کسی پوشیده نیست.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به برگزاری جشنواره عفاف و حجاب با عنوان “گوهر ناب” با همفکری برخی دستگاه‌ها و فعالان فرهنگی استان گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با تولید آثار رسانه‌ای، هنری و فرهنگی میسر می‌شود.

پارسا نقش ویژه خانواده‌ها به عنوان جایگاه تربیتی در حوزه عفاف و حجاب را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: مسئولیت بزرگی در حوزه عفاف و حجاب بر دوش همه مردم، دستگاه‌های متولی و سایر نهادها است و باید در این حوزه گفتمان‌سازی شود و همه به عنوان یک مسلمان در احیای این فرهنگ نقش داریم.

وی با اشاره به نقش مهم رسانه‌های داخلی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم غرب با تولید محتوای مسموم رسانه‌ای و تبلیغی، سبک زندگی ما را دستخوش تغییرات کنند و باید دید که برای احیاء و ترویج فرهنگ ناب عفاف و حجاب چه کردیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان از ارسال ۵۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره عفاف و حجاب با عنوان “گوهر ناب” در گیلان و معرفی برگزیدگان این جشنواره خبر داد و افزود: رزمایش رسانه‌ای عفاف و حجاب در آینده برگزار می‌شود.

پارسا با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه آینده روشن است و ملت ایران به فضل الهی کاخ باعظمت تمدن اسلامی را برافراشته خواهد کرد گفت: امروز ذهن فرزندان و کودکان پُر از ابهامات است که باید با روش‌های متناسب به آن‌ها کمک شود.

در انتهای این مراسم، برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای عفاف و‌ حجاب در گیلان با عنوان “گوهر ناب” معرفی و تجلیل شدند.

انتهای پیام/*