ایست! دورهمی‌ها ممنوع است
ایست! دورهمی‌ها ممنوع است

مهرابیان با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد موارد ابتلا به کرونا به واسطه دورهمی‌ها است، گفت: دورهمی در فضای بسته ابتلا به کرونا را به‌دنبال دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، فردین مهرابیان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد موارد ابتلا به کرونا به واسطه دورهمی‌ها است اظهار داشت: دورهمی در فضای بسته ابتلا به کرونا را به‌دنبال دارد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: عده‌ای از مردم گیلان از ماسک استفاده نمی‌کنند که تقاضای ما از این دست از هم‌استانیان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جهت قطع زنجیره کرونا در استان است.

مهرابیان با تأکید بر ضرورت لغو دورهمی‌های خانوادگی تصریح کرد: آنچه مسلم است این است که خانواده‌ها باید دورهمی‌ها را کنار بگذارند چرا که مهم‌ترین راه قطع چرخه کرونا رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است.

وی از آخرین آمار کرونا در گیلان خبر داد و ابراز داشت: ۶۷۹ بیمار کرونایی هم‌اکنون در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند که ۱۵۲ نفر از این تعداد ۲۴ ساعت گذشته به آمار مذکور افزوده شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه ۱۲۸ بیمار کرونایی به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های گیلان بستری هستند افزود: ۲۳ نفر به تازگی به این بخش منتقل شدند و ۱۳۵ نفر نیز بدحال هستند.

انتهای پیام/*