طرح رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین پس از شرکت در آزمون ۲۲ مهر
طرح رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین پس از شرکت در آزمون ۲۲ مهر

تاکنون بالغ بر ۸۴۰ هزار فرهنگی، اطلاعات خود را در سامانه رتبه‌بندی معلمان ثبت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سامانه رتبه‌بندی معلمان به‌آدرس  rtb.medu.ir فعال است و معلمان باید اطلاعات خود را در سامانه رتبه‌بندی به‌ آدرس  rtb.medu.ir بارگذاری کنند.

فرصت بارگذاری مدارک تا ۲۵ شهریور بود؛ طبق اعلام کارگروه رتبه‌بندی معلمان به دلیل آنکه ممکن است برخی افراد در این مرحله به دلایل مختلف امکان ثبت و تکمیل اطلاعات را نداشته باشند، مقرر شد برای افراد جامانده از بازه زمانی اول، فوتی‌های شاغل و بازنشسته از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به بعد، نیروهای جدیدالاستخدام از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به بعد و افراد مشمول تبصره ۴ ماده ۳ آئین نامه (مهرآفرین و …) از تاریخ ۲۵ مهر تا ۱۳ آبان ۱۴۰۱ دسترسی به سامانه رتبه‌بندی جهت ثبت و تکمیل اطلاعات فراهم شود.

۸۳۰ هزار معلم در کشور شرایط شرکت در نظام رتبه‌بندی را دارند.تمام معلمان که در حکم پرسنلی آنها از کلمات معادل «معلم، آموزگار، دبیر، هنرآموز، مربی امور تربیتی و…» استفاده شده، امکان ورود به سامانه و تکمیل فرم‌ها را دارند.

طبق گفته یوسف نوری؛ وزیر آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان شهرستان شادگان تاکنون بالغ بر ۸۴۰  هزار فرهنگی در سامانه رتبه بندی اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند.

او درباره به وضعیت معلمان طرح مهرآفرین گفت: ۴۶۱ هزار معلم طرح مهرآفرین در کشور با سپری کردن فرآیند آزمون، رتبه بندی خواهند شد، آزمون نیروهای مهرآفرین ۲۲ مهرماه برگزار خواهد شد و روند رتبه بندی این همکاران وارد مرحله پایانی خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش پبش از این درباره زمان صدور احکام رتبه بندی معلمان گفته بود: احتمالاً تعدادی از احکام را در مهرماه صادر کنیم   اگر سرعت کار همکاران در بارگذاری مدارک بالا برود ما هم در ستاد سرعت کار را بالاتر می‌بریم.

انتهای پیام/*