عوامل فتنه ۸۸ بازیچه دست دشمن بودند
عوامل فتنه ۸۸ بازیچه دست دشمن بودند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه حماسه بزرگ ۹ دی واقعه‌ای عظیم و کم‌نظیر در تاریخ جمهوری اسلامی است گفت: عوامل فتنه بازیچه دست دشمن بودند.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، سرهنگ عباس بایرامی پیش از ظهر امروز در کارگاه روشنگری سپاه قدس گیلان در سالن اجتماعات سپاه مرکزی رشت اظهار داشت: امام خمینی(ره) از ابتدای مبارزه علیه رژیم طاغوت با روشنگری و شفا‌ف‌سازی مردم و جامعه را در مسیر اسلام و انقلاب همراه کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه جنس مبارزه امام خمینی(ره) علیه استبداد مبارزه‌ای مسلحانه نبود و تنها یک مبارزه فرهنگی بوده است افزود: با همراه‌سازی و همگام‌سازی باید مجموعه‌های مختلف جامعه اسلامی را در رسیدن به انقلاب حضرت مهدی (عج) همراه سازیم.

وی انقلاب فرهنگی امام خمینی (ره) را یک هنر بزرگ عنوان کرد و با تاکید بر اینکه امام راحل در ابتدای انقلاب برای مقابله با عوامل و عناصر منافق داخلی صبر و شکیبایی پیشه کرد گفت: ایشان با تدبیر و شکیبایی به  ملت ایران ثابت کرد که عوامل منافق داخلی با نقاب مجاهدت قصد ضربه زدن به نظام را دارند.

بایرامی با اشاره به اینکه منافقان و دشمنان در مبارزات عقیدتی و رو در رو توانایی مقابله با انقلاب اسلامی را نداشته و به ناچار دست به مبارزات مسلحانه زدند تصریح کرد: انقلاب اسلامی در مبارزات مسلحانه تحمیلی در مقابله دشمن برخورد قاطعانه‌ای را از خود نشان داد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه حماسه بزرگ ۹ دی واقعه‌ای عظیم و کم‌نظیر در تاریخ جمهوری اسلامی است تاکید کرد: عوامل فتنه ۸۸ بازیچه دست دشمن قرار گرفتند. در بیان وقایع فتنه باید بدون تعصب و با اطلاعات کامل روشنگری کنیم زیرا اصل و مبنای انقلاب، جمهوری اسلامی است و باید به عنوان سربازان ولایت این امر را در جامعه تبیین کنیم.

انتهای پیام/