آمده‌ام عرض ادب و ارادت کنم/دشمنان بدانند از ولایت جدا نمی‌شویم
آمده‌ام عرض ادب و ارادت کنم/دشمنان بدانند از ولایت جدا نمی‌شویم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان، با بیان اینکه خوشحالم که خدمت روحانیت عزیز در گیلان هستم، اظهار داشت: جنابعالی بزرگ ما هستید و هیچ موقع سعی نکردیم از شما جدا شویم. نماینده مردم شهرستان صومعه‌سرا در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان، با بیان اینکه خوشحالم که خدمت روحانیت عزیز در گیلان هستم، اظهار داشت: جنابعالی بزرگ ما هستید و هیچ موقع سعی نکردیم از شما جدا شویم.

نماینده مردم شهرستان صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به حضرتعالی ارادت دارم، تصریح کرد: مشروعیت نظام اسلامی طبق قانون اساسی را برگرفته از مقام معظم رهبری است.

دلخوش با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم اطرافیان ما، در کار حضرتعالی مداخله کنند، خاطرنشان کرد: آنچه که قانون اساسی به بنده و شما داده، آنست که سخنان خود را برای همدیگر بیان کنیم.

وی با اشاره به اینکه کسی که به دنبال اختلاف باشد حاشیه سازی می‌کند، افزود: خط قرمز ما مقام معظم رهبری بوده به گونه‌ای که نه یک گام جلوتر و نه یک گام عقب‌تر باشیم و این مرام خانوادگی ما است.

دلخوش با تاکید بر اینکه بنده برای حضرتعالی احترام بسیاری قائل هستم، گفت: در شرایطی که طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری به وحدت نیاز داریم، امروز خدمت نماینده ولی فقیه در گیلان آمدیم که دیگران سوء استفاده نکنند.

وی ادامه داد: از شهامتی که از حضرتعالی آموختیم و جرات و شهامتی که مجلس به ما داده، باید برای حل مشکلات مردم استفاده کنیم بنابراین امروز آمدم که ثابت کنم شما را دوست دارم و دنبال تفرقه نیستم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمده‌ام عرض ادب و ارادت کنم و بگویم شما را دوست دارم تا دشمنان بدانند از ولایت جدا نمی‌شویم.

انتهای پیام/*